Napadnut linijski sudija u Granadi

Meč između Granade i Majorke prekinut je u 63. minutu nakon što je neko od domaćih navijača (makar se tako pretpostavlja) pogodio linijskog sudiju tvrdim predmetom u lice

50 pregleda0 komentar(a)
20.11.2011. 23:23h

Nasilje postoji i na španskim stadionima - meč između Granade i Majorke prekinut je u 63. minutu nakon što je neko od domaćih navijača (makar se tako pretpostavlja) pogodio linijskog sudiju tvrdim predmetom u lice.

Domaćin je u tom trenutku vodio sa 2:1, a nakon napada na kolegu glavni arbitar Klos Gomes je prvo poslao igrače oba tima u svlačionicu, a onda i odlučio da meč bude otkazan...

Jasno je da klub koji je ove sezone ušao u Primeru čeka žestoka kazna, a narednih dana će da bude poznato koje će mjere da preduzme Fudbalski savez Španije.

Majorka je, inače, vodila na poluvremenu (strijelac Viktor Kasadesus), ali je Granada u nastavku preokrenula golovima Giljermea Sikeire i Portugalca Karlosa Martinsa.