Kataro bez snage protiv Primorja

Primorje očekivano slavilo protiv Katara, ali je tim Mirka Vičevića dugo držao meč neizvjesnik. Lider prelomio utakmicu tek krajem treće četvrtine

83 pregleda0 komentar(a)
19.02.2011. 21:03h

Lider regionalnog takmičenja ostvario je ubjedljiv trijumf na kotorskom plivalištu, međutim, očekivana pobjeda potvrđena je tek u posljednjoj četvrtini. Tim Mirka Vičevića pružao je u prvom dijelu igre jak otpor, u dva navrata imao je i minimalnu prednost, ali su Riječani golovima kapitena Samira Baraća u posljednjem minutu treće dionice usmjerili dešavanje u bazenu u svoju korist.

Uloga najboljeg pojedinca susreta pripala je mađarskom internacionalcu Denešu Vargi koji je, uz nekoliko asistencija, tri puta zatresao mrežu.

Kataro – Primorje 4:11 (2:1, 1:2, 1:3, 0:5) Kotor – Zatvoreni bazen „Nikša Bućin”. Gledalaca: 200. Sudije: Brguljan, Avramović (Kotor). Igrač više: Kataro 6 (2), Primorje 7 (2).

Kataro: Krivokapić, Pasković, Vico 1, Živković, Biter, Bjelobrković 1, Božović, Buđen, Bebić 1, Paunović, Dončić 1, Mačić, Mirković, Đurović.

Primorje: Car, Brala, Paškvalin, Krapić 2, De. Varga 3, Franković, Tiškiski 1, Jelača 1, Da. Varga 1, Barać 2, Beltrame 1, Garsija, Jurišić, Krizman.

Ostali rezultati: Jadran HN - POŠK 11:8, Primorac - Jadran Split 12:6, Budva M:tel - Mornar 13:8, Mladost - Šibenik 20:9, Jug - Medvešćak 13:8.