Nina Radenović do zlata preko viceprvakinje Evrope

Crnogorska selekcija je u konkurenciji 20 zemalja već osvojila šest medalja, sjutra ima priliku za još tri

1171 pregleda0 komentar(a)
Nina Radenović

Crnogorska bokserska selekcija nastavila je sjajan rezultatski niz uspjeha od starta sezone. Na 2. Evrokupu u Brčkom u konkurenciji 20 zemalja, dan prije kraja turnira naša selekcija ima tri zlata, dva srebra i bronzu.

Blistala je omladinka Budve, Nina Radenović koja je u finalu bila bolja od aktuelne evropske viceprvakinje. A zlatne medalje osvojili su i Edin Alković i Viktor Mihailović. Ninina sestra Nela je izgubila preglasavanjem u finalu, a srebro je pripalo i Petru Liješeviću. Bronzu je zaslužila Tamara Radunović.

Saldo izabranika Boška Draškovića biće poznat tek danas, nakon finalnih borbi Nenada Markovića i Miloša Krasnićija, a u borbe za medalje su i ispred Stefana Savkovića.