Sevilja čuva vrh Realu

Real Sosijedad je porazom ispustio priliku da bude ispred slavnijeg imenjaka iz Madrida

2287 pregleda0 komentar(a)
Nolito

Tačno 14 minuta je Real Sosijdead bio lider La lige, pošto je golom Ojarzabala u 4. minutu vodio u Sevilji.

Ipak, Sevilja se pokazala kao puno bolji rival, pa je Nolito poravano u 18. minutu, a Okampos je potpisao preokret u 47.

Sevilja je domioirala i pitanje pobjednika činilo se riješila je golom Lukasa Vaskesa u 80.

Ipak, mladić na pozajmici iz Reala, Martin Odegard se opet pokazao kao sjajan asistent i Portu je u 87. minutu smanjio na 3:2.

Do kraja Sevilja gostima nije dala šansu, pa je Real ostao lider sa 15 bodova, dva više do Sevilje i Sosijedada.

U ostalim utakmicama danas, Valjadolid je slavio na gostovanju Espanjolu 2:0, Eibar je dobio Seltu 2:0, identično i Alaves Majorku, dok je remijem završen duel Levantea i Osasune.