Senzacija u Torinu: Stop za Juve, Bufonov poklon Sasuolu

4172 pregleda1 komentar(a)
Fudbaleri Juventusa, Foto: AP

Juventus je zaustavljen kada se najmanje očekivalo - bod iz Torina odnio je Sasuolo (2:2).

To je prvi remi šampiona kod kuće ove sezone, nakon šest vezanih pobjeda. Ako Inter savlada SPAL, "nerauzri" će preuzeti lidersku poziciju.

Nije slutilo na iznenađenje kada je Leonardo Bonući pogodio za 1:0 u 20. minutu.

Međutim, Žeremi Boga je četiri minuta kasnije poravnao, da bi centralnu ulogu na meču zatim uzeo debitant na golu Sasuola, 18-godišnji Stefano Turati koji je imao niz odličnih odbrana.

Na drugoj strani, legendarni Điđi Bufon poklonio je vođstvo gostima početkom nastavka - prvo je pogriješio De Liht, a Bufonu iskliznula lopta iz ruku nakon bezopasnog udarca Ćića Kaputa.

Kristijano Ronaldo je iz penala u 67. minutu pogodio poslije četiri meča, ali njegov pogodak je bio dovoljan samo za bod.