Valensiji malo penal i igrač više, Leganes produžio nadu

Nikola Vukčević nije pomogao demotivisanom Levanteu protiv Bilbaa. Baskijci se bore za Ligu Evrope s Valensijom

6885 pregleda0 komentar(a)
"Slijepim miševima" ni penal nije gol, Foto: Flashscore.com

Valensija je izgubila na gostovanju Leganesu 1:0, pa joj izmiče čak i LIga Evrope.

Domaćin je poveo pogotkom Peresa sa penala u 18. minutu, ali je u 54. minutu ostao sa igračem manje zbog crvenog kartona Argentincu Silvi.

Valensija je imala i penal šest minuta kasnije, ali ga Pareho nije realizovao. Leganes se odbranio do kraja.

Leganes ima 32 boda, tri manje i utakmicu manje od Alavesa u zoni spasa.

Valensija je na 50 bodova, bod manje do Bilbaa, koji je u zoni kvalifikacija za Ligu Evrope, nakon današnje pobjede na gostovanju Levanteu 2:1.

Oba gola za Bilbao psotigao je do poluvremena Raul Garsija, a crnogorski reprezentativac Nikola Vukčević je u ekipi Levantea bio do 62. minuta.