Marušić postigao treći gol u Seriji A ove sezone

80 pregleda0 komentar(a)
Adam Marušić Lacio, Foto: Beta/AP
28.01.2018. 19:10h

Crnogorski reprezentativac Adam Marušić je postigao treći gol u Seriji A u dresu Lacija, ali je njegov tim izgubio prvi put van Rima ove sezone.

"Nebesko-plavi" su poklekli u Milanu - bolji su bili "rosoneri" rezultatom 2:1 i upisali treći vezani trijumf.

Marušić, koji je pogodio i u pobjedama nad Veronom i Beneventom, bio je strijelac za 1:1 u 20. minutu, nakon što je "rosonerima" prednost donio Patrik Kutrone u 15.

Sva tri gola su viđena u prvih 45 minuta, a Milanu je tri boda donio Đakomo Bonaventura u 44. minutu.

Upravo je gol Kutronea podijelio italijansku javnost, jer ga je postigao rukom. Sudija Irati je konsultovao VAR tehnologiju, ali uzalud.

Rimljani nisu bili daleko od izjednačenja, a dvije odlične šanse je propustio Milinković-Savić.

Lacio je ostao na trećem mjestu, ali sada ima dva boda više od Intera koji je danas remizirao sa Spalom.

Minus od dva boda u odnosu na gradskog rivala imaće i Roma ako večeras na svom terenu savlada Sampdoriju.