Arsenal preuzeo vrh tabele

Tivćani u nadoknadi dobili Jedinstvo, Kom na Zlatifci izgubio od Igala

5523 pregleda0 komentar(a)
Arsenal napokon sam na vrhu, Foto: Radiotivat.com

Nakon pobjede u derbiju, Arsenal je pobjedom nad Jedinstvom sačekao i kiks Koma na svom terenu da preuzeme prvu poziciju na tabeli Amplitudo druge fudbalske lige nakon 17. kola.

Arsenal je kući slavio nad Jedinstvom 3:2, zahvaljući golu rezerviste Ranka Krgovića u četvrtom minutu nadoknade. Prethodno su za domaćina pogađali Mirko Todorović (25) i Dejan Pepić (77), dok su za goste bili precizni Dražen Ajković u 51. i Anton Memčević u 67. minutu.

Sa druge strane, Kom je nakon derbija u Tivtu poražen i kući od Igala 2:0.

Domaća ekipa ostala je bez isključenog kapitena Bojana Golubovića u 18. minutu, što su gosti iz Igala znali da kazne preko Balše Radovića u 31. minutu i Miloša Perovića u 31.

Slavio je i Grbalj kući protiv Ibra (1:0), dok su remijima završene utakmice Bokelj - Mornar 0:0 i Berane - Drezga (1:1).

Vodi Arsenal sa 38 boodva, tri više od Koma, dok je Mornar treći sa 32 boda. Na začelju je Drezga sa 10 bodova, tri više ima Ibar.