Monako bez šansi protiv Efesa, Mitrović poslao najveću zvijezdu u svlačionicu

Vjerovatno nezadovoljan zalaganjem najveće zvijezde, nakon kraćeg razgovora poslao Majka Džejmsa u svlačionicu

8579 pregleda1 komentar(a)
Zvezdan Mitrović, Foto: Euroleague

Monako Zvezdana Mitrovića nije imao mnogo šansi na gostovanju Anadolu Efesu, aktuelnom prvaku Evrope.

Tim Ergina Atamana je slavio 98:77, vezao treći trijumf i nastavio proboj ka gornjoj polovini tabele, nakon užasnog početka sezone - tim iz Istanbula sada ima bilans od pet pobjeda i šest poraza, tačno onoliko koliko ima i Monako.

Na krilima Boboe (17 koševa), Larkina (14) i Moermana (14) Efes je razliku napravio u drugoj četvrtini, koju je dobio sa 14 poena prednosti (34:20), pa za goste više nije bilo povratka.

No, nainteresantniji detalj desio se sedam minuta prije kraja kada je crnogorski trener, vjerovatno nezadovoljan zalaganjem najveće zvijezde, nakon kraćeg razgovora poslao Majka Džejmsa u svlačionicu.

Džejms, koji je ljetos stigao iz Bruklina, a prije toga zbog svađe sa trenerom Dimitrisom Itudisom napustio CSKA, postigao je samo četiri poena, a imao je po četiri skoka i asistencije.