Bizaran gol, Ronaldov rekord i pobjeda Junajteda: Rangnik je imao šta da vidi protiv Arsenala

"Crveni đavoli" slavili 3:2

5159 pregleda1 komentar(a)

Majkl Karik je odradio svoje, u tri teška meča je upisao dvije pobjede i remi i sada prepušta klupu Mančester junajteda Ralfu Rangniku.

Njemca čeka pakleno težak posao na "Old trafordu", ali je večeras u duelu sa Arsenalom velikan našao način da prekine seriju od tri utakmice bez pobjede u Premijer ligi.

Slavio je 3:2, a razliku je napravio čovjek koji to radi kroz cijelu karijeru - Kristijano Ronaldo.

CR7 je bio dvostruki strijelac, pa je stigao do rekorda - bili su mu to 800. i 801. pogodak u karijeri.

Emil Smit-Rou je donio prednost "tobdžijama", bio je to bizaran gol dok je David de Hea ležao povrijeđen, a do poluvremena je izjednačio Bruno Fernandeš.

U nastavku - rutinski gol Ronalda, pa poravnanje Martina Edegora, koji je kasnije postao tragičar.

Norvežanin je, naime, dvadesetak minuta prije kraja skrivio penal faulom nad Fredom, a Ronaldo matirao Arona Ramsdejla.

Junajtedu je ovo prvi trijumf na "Old trafordu" od 11. septembra i duela sa Njukaslom.