Nevjerovatna odluka: Sudija svirao kraj dok je lopta ulazila u gol

1 komentar(a)
sudija, Foto: Printscreen
02.11.2017. 11:02h

Meč treće španske lige Himnastika - Ponferadina. Rezultat 0:0, treći minut sudijske nadoknade je u toku.

Posljednji napad imaju gosti, ubacivanje na vrh šesnaesterca, lopta je došla do napadača Andija...

Zicer, šut - gol.

Ipak, ne - neposredno prije nego što je Andi uputio loptu ka golu, sudija Lopes Lara je odsvirao kraj!

Svi sa klupe gostiju utrčali su u teren, u nevjerici se hvatali za glavu šta je sudija uradio i u kakvom je trenutku zaustavio akciju.

Lara je odlučio da se igra dodatak od tri minuta, a kraj odsvirao 17 sekundi kasnije - ipak, morao je da ima malo više razumijevanja za igru, a na kraju krajeva, treći minut nadoknade je istekao i prije nego što su gosti došli u poziciju da ugroze gol.

Fudbal, ipak, nije košarka, ili rukomet...