Ivanović i Radonjić osvojili Pirej: Zvezda prekinula dominaciju Olimpijakosa

"Crveno-bijeli" slavili 76:72 i postali prvi tim koji je savladao Olimpijakos na njegovom terenu ove sezone

5651 pregleda8 komentar(a)

Košarkaši Crvene zvezde su ove sezone u Evroligi prokockali nekoliko već viđenih pobjeda u gostima, večeras tu grešku nisu ponovili - savladali su Olimpijakos u Pireju.

"Crveno-bijeli" su slavili rezultatom 76:72 u meču u kojem su gotovo svih 40 minuta imali prednost i upisali osmi trijumf.

Najefikasniji u gostujućem timu je bio Ogrnjen Dobrić sa 14 poena, Nikola Kalinić je upisao 12, dok je Nikola Ivanović postigao osam, od čega šest u posljednjoj četvrtini.