Vatromet na "Velodromu", Marsej od 0:2 do 5:2, Milik tri puta pogodio mrežu Petkovića (VIDEO)

Poljak Arkadijuš Milik upisao het-trik, Petkovićevom Anžeu malo i 2:0 i 11. minutu - završilo se 5:2

8450 pregleda1 komentar(a)

Vatromet na tribinama, vatromet na terenu - Marsej je u spektakularnoj utakmici na "Velodromu" velikim preokretom savladao Anže crnogorskog golmana Danijela Petkovića sa 5:2 u uvodnom meču 23. kola francuske Lige 1.

Šokantno je počeo meč za tim Horhea Sampaolija, pošto je Anže nakon nešto više od 10 minuta igre vodio 2:0.

Fulgini je u 8. minutu zatresao mrežu domaćih.

Samo tri minuta kasnije, u 11, precizan je bio i Bentaleb.

Uslijedio je veliki pritisak domaćih, šanse i golovi - izjednačenje je stiglo već do poluvremena.

Poljak Arkadijuš Milik je u 18. minutu prvi put savladao Petkovića.

Crnogorski golman bio je nemoćan i u 21. minutu, kada je Žerson rezantnim udarcem pogodio sa ivice šesnaesterca.

U nastavku - rapsodija Marseja, nemoć Anžea.

Milik je u 70. minutu postigao svoj drugi gol za 3:2, a Petković je, čini se nepotrebno, istrčao kako bi pokušao da prekine opasnu akciju.

U 78. minutu Milik je kompletirao het-trik za 4:2.

Konačnih 5:2 postavio je Turčin Under Čengriz, sjajnim udarcem sa ivice šesnaesterca pet minuta prije kraja utakmice.

Marsej je sada 2. na tabeli sa bodom i utakmicom više od Nice, Anže je 12.