Ris Džejms pokrenuo Čelsi, het-trik Tonija, goleada Aston Vile (VIDEO)

"Plavci" u drugom poluvremenu deklasirali Barnli

2260 pregleda0 komentar(a)

Čelsi je u prvom poluvremenu naišao na očekivani otpor Barnlija, ali mu je samo desetak minuta nastavka na "Tarf Muru" bilo dovoljno da podsjeti koliko moćan može da bude.

"Plavci" su slavili 4:0, a tri gola su postigli od 47. do 55. minuta.

Ris Džejms, koji se nedavno vratio poslije povrede, bio je strijelac i asistent, a dva puta je mrežu domaćina tresao Kai Haverc.

Kada je sve bilo riješeno, pogodio je i Kristijan Pulišić.

Veliki dan je imao napadač Brentforda Ivan Toni - upisao je het-trik u trijumfu protiv Noriča (3:1), dva puta je bio siguran iz penala.

Tako je njegov tim trijumfovao prvi put od 2. januara i duela sa Aston Vilom i vratio mir u borbi za opstanak.

Odličnu seriju je nastavio Njukasl, koji je bio bolji od Brajtona (2:1). To mu je osmi meč u nizu u kojem nije poražen (ima pet pobjeda i tri remija).

"Svrake" su imali 2:0 na poluvremenu - pogađali su Rajan Frejzer i Fabijen Šer. Gosti su kasnije smanjili preko Luisa Danka...

Njukasl, koji je donedavno bio u zoni ispadanja, sada ima sedam bodova više od Barnlija, tima ispod crte.

Sigurne trijumfe su ostvarili Aston Vila i Kristal Palas.

U Birmingemu je nadigran Sautempton (4:0), dok je Palas bio bolji od Vulverhemptona - 2:0.