A Liga nacija - četiri meča, četiri remija

Vels golom 21-godišnjeg napadača Notingem Foresta Brenana Džonsona u 87. minutu poništio vođstvo Belgije, koje je u 51. donio Juri Tilemans

5218 pregleda0 komentar(a)
Heroj Velsa: Brenan Džonson je u 87. minutu donio remi sa Belgijom, Foto: REUTERS/Rebecca Naden

Sva četiri večerašnja meča A Lige nacija završena su remijima.

Novu senzaciju je priredila Mađarska, koja je odigrala 1:1 sa Njemačkom. Domaći su poveli preko Žolta Nađa u 6. minutu, već u 9. je izjednačio Jonas Hofman, pa je malo ko očekivao da se mreže više neće tresti...

U istoj grupi, Italija je u kombinovanom sastavu odoljela na gostovanju Engleskoj (0:0) i ostala na vrhu tabele sa pet bodova.

Poljska je golovima Meta Keša u 18. i Pjotra Zjelinskog u 49. minutu vodila 2:0 na „De Kajpu”, ali je Holandija propustila veliku šansu da pobijedi.

„Lale” su izjednačile golovima Dejvija Klasena u 51. i Denzela Damfrisa u 54. minutu, a tragičar je bio Memfis Depaj, jer u 91. minutu nije iskoristio penal koji je naivno skrivio Keš.

U istoj grupi, Vels je golom 21-godišnjeg napadača Notingem Foresta Brenana Džonsona u 87. minutu poništio vođstvo Belgije, koje je u 51. donio Juri Tilemans.