Potop "vučice", Udineze se poigravao sa Romom

Udineze savladao Murinjovu ekipu 4:0

8144 pregleda2 komentar(a)
Pereira, Foto: Shutterstock

Fudbaleri Rome odlično su odigrali četiri utakmice na startu sezone u Seriji A, bili bez poraza, a onda večeras došli u Udine, gdje ih je domaća ekipa nadigrala i savladala 4:0.

Udineze je bio bolji u svim segmentima, upisao najubjedljiviju pobjedu nad "vučicom" u klupskoj istoriji i nastavio sa sjajnim igrama na startu sezone. "Zebre" nakon večerašnje pobjede imaju 10 bodova i bodovno su izjednačene sa ekipom Žozea Murinja, ali imaju bolju gol razliku.

Udineze je poveo već u petom minutu kada je Udogi iskoristio katastrofalnu reakciju Karsdorpa i savladao Patrisija.

Jedan gol postignut je u prvom poluvremenu, ali je u drugom uslijedio potom Rome.

U 56. minutu je Lazar Samardžić šutirao sa distance, a Patrisio očajno reagovao i nije uspio da odbrani udarac.

U 75. minutu u listu strijelaca se upisao i Pereira, dok je konačan rezultat postavio Lovrić.