Fulam ne može bez Mitrovića, preokret Palasa

Kristal Palas - Lids 2:1, Vest Hem - Fulam 3:1

5121 pregleda0 komentar(a)

Fudbaleri Kristal Palasa i Vest Hema osvojili su po tri boda u popodnevnom terminu Premijer lige.

Kristal Palas je nakon preokreta bio bolji od Lidsa 2:1, a Vest Hem, takođe nakon preokreta od Fulama 3:1.

Kada je riječ o duelu Palasa i Lidsa, gosti su poveli u 10. minutu - Aronson je sjajno prošao, pogodio stativu, lopta se odbila do Strauka, koji je pogodio mrežu.

Kristal Palas je bio loš u prvom dijelu, ali je ipak u 24. minutu izjednačio kada je Eduar pogodio poslije asistencije Olisea.

Preokret je režirao Eze, nakon lijepe asistencije Zahe.

A Fulam je protiv Vest Hema vodio od petog minuta i pogotka Pereire.

U 29. minutu Boven je izjednačio iz penala, preokrenuo Skamaka u 62, a konačan rezultat postavio Antonio u prvom minutu sudijske nadoknade.

U timu Fulama danas nije bilo Aleksandra Mitrovića, koji je zbogp ovrede propustio ovaj meč.