MUNDIJAL Kejn tragičar Albiona, Francuska ide u odbranu titule

"Trikolori" će u polufinalu igrati protiv Marokanaca koji su ranije danas eliminisali Portugalce

10.12.2022. 22:35h
22:19h

Kompletirana su polufinala - u utorak se sastaju Hrvatska - Brazil, dan kasnije Francuska i Maroko.

22:00h

Kraj utakmice, Rašford je imao posljednju šansu iz slobodnog udarca - ostalo je 2:1.

Francuska će u polufinalu igrati protiv Maroka.

21:57h

Griliš je zamijenio povrijeđenog Stounsa.

21:49h

Osam minuta sudijske nadoknade.

21:42h

Kejn je šutirao preko gola sa 11 metara - ostalo je 2:1 za "trikolore".

21:41h

Novi penal za Albion, Ernandes je faulirao Maunta.

21:37h

Vodi opet Francuska - 2:1 nakon gola Žirua i asistencije Grizmana.

To je četvrti pogodak iskusnog napadača na Mundijalu.

21:36h

Konačno nešto i od Francuza - Dembele je spustio glavom Žiruu, ovaj iz prve šutirao, odbranio je Pikford.

21:32h

Albion je nakon pogotka nastavio da napada, Francuska je daleko od izdanja iz većeg dijela prvog poluvremena.

21:30h

Nova šansa za Englesku - Megvajer je šutirao glavom pored gola.

21:18h

Kejn je izjednačio učinak Vejna Runija, dosadašnjeg prvog strijelca Engleske - obojica su postigli po 53 gola.

21:13h

Izjednačenje - Kejn je bio siguran iz penala - 1:1.

Saka je iznudio jedanaesterac, Kejn nije pogriješio.

Zasluženo je Engleska stigla do 1:1, nakon ozbiljnog pritiska u prvih 10 minuta nastavka.

21:11h

Penal za Englesku - Saku je srušio Čuameni.

21:11h

Bolji Albion na početku drugog dijela.

21:06h

Odmah je zaprijetila Engleska - Belingem je šutirao, Ljoris sačuvao Francusku. Potom je i Megvajer bio u dobroj šansi.

21:05h

Počelo je drugo poluvrijeme.

20:49h

Francuska vodi na poluvremenu efektnim golom Čuamenija. Englezi su uspjeli da reaguju, preuzeli su posjed, imali su i dvije opasne situacije, jednu sumnjivu za penal - ostalo je 1:0 za šampiona.

20:28h

Opet je opasan Kejn, ovoga puta iz daljine, budan je Ljoris...

Šansu pogledajte ovdje.

20:26h

Provjeravao se start Upamekana nad Kejnom, Brazilac Sampajo nije dosudio faul, koji je bio van šesnaesterca, tako da je VAR presudio da nema penala...

Situaciju pogledajte ovdje.

20:21h

Reakcija Engleske - šansa za Kejna, intervencija Ljorisa, izvukla se Francuska...