Kapiten Lautaro riješio derbi: Interov novi šamar Milanu (VIDEO)

Argentinac postigao jedini gol u Derbiju dela Madonina, "rosoneri" u velikoj krizi

5021 pregleda0 komentar(a)

Milan nije pokazao reakciju u Derbiju dela Madonina, Inter je drugi put u samo dvadesetak dana nadigrao gradskog rivala i pokazao kako stoje stvari u Gradu mode.

"Nerazuri" su bili manje ubjedljivi nego u Rijadu u Superkupu (3:0), ali su i u prvenstvenom derbiju prilično rutinski savladali aktuelnog prvaka Italije.

Za trijumf je Interu bio dovoljan jedan gol, postigao ga je Lautaro Martines u finišu prvog poluvremena.

Argentinac, novi kapiten, pogodio je poslije kornera Hakana Čalhanoglua i to iz treće šanse u prvom dijelu - jednu je maestralno zaustavio golman Ćiprijan Tatarušanu...

Milan je daleko od prave forme, večeras je doživio treći poraz zaredom u Seriji A, a kako je igrao u derbiju - pogotovo u prvih 55 minuta - djeluje i da se treneru Stefanu Pioliju ozbiljno drma klupa.

Inter je sam na drugom mjestu, ima 13 bodova manje od lidera Napolija.