Vujačić isključen, Partizan s desetoricom slavio u Moldaviji (VIDEO)

Jedini gol za "crno-bijele" je postigao Rikardo Gomeš

8125 pregleda6 komentar(a)

Crnogorski reprezentativac Igor Vujačić je meč Partizana protiv Šerifa završio već u 50. minutu, ali su "crno-bijeli" došli do velike pobjede u prvoj utakmici 1/16 finala Lige konferencija.

Partizan je slavio 1:0 u Tiraspolju, trijumf mu je donio Rikardo Gomeš u samom finišu prvog poluvremena.

Vujačić je dobio direktan crveni karton na startu nastavka kada je neoprezno startovao na Marokancu Aminu Talalu.

I Lacio je pobijedio iako je skoro 80 minuta igrao sa desetoricom.

"Nebesko-plavi" su bili bolji od rumunskog Kluža (1:0) na "Olimpiku", jedini strijelac je bio Ćiro Imobile u sudijskoj nadoknadi prvog dijela.

U 15. je crveni karton zaradio Patrik, a crnogorski reprezentativac Adam Marušić je bio na terenu posljednjih pola sata.

Rezultatom 1:0 su završena i preostala dva duela večerašnjeg programa.

AEK je u Larnaki savladao Dnjepar-1, dok je Ludogorec kod kuće trijumfovao u duelu sa Anderlehtom.