Jedini pogodak dao je Uroš Đurđević iz penala

Uroš Đurđević FK Partizan, Foto: Partizan.rs
04.07.2017. 18:02h

Partizan je pobijedio u generalnoj probi za duel protiv Budućnosti u drugom kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Tačno sedam dana prije prve utakmice u Beogradu "crno-bijeli" su savladali ruski Ural rezultatom 1:0 - jedini gol na meču koji je odigran u Sloveniji postigao je Uroš Đurđević iz penala u 88. minutu.

Trener srpskog šampiona Miroslav Đukić je najavio da tim koji bude igrao protiv Urala gotovo sigurno će početi i meč protiv Budućnosti, što znači da će se Partizan crnogorskom prvaku suprotstaviti u sastavu: Kljajić - Vulićević, Ćirković, Ostojić, Miletić, Everton Kosović, Mihajlović, Janković, Leonardo, Đurđević.

Posljednjih 15 minuta na terenu su bili i Danilo Pantić, Leandro Tavamba i Petar Đuričković.