Atletiko slavio protiv Granade, golom Grizmana i ostao na četvrtom mjestu

63 pregleda0 komentar(a)
Grizman, Foto: Reuters
11.03.2017. 21:59h

Atletiko se propisno namučio protiv Granade, tek u 84. minutu došao do gola i pobjede.

Antoan Grizman je glavom pogodio, na centaršut Kokea.

"Kolćonerosi" su nastavili dobru seriju u gostima, ovo je bio njihov deseti uzastopni meč bez poraza na strani, u svim takmičenjima.

Ostaće u zoni Lige šampiona, na četvrtom mjestu, jer imaju četiri boda više od Real Sosijedada, koji sjutra igra baskijski derbi sa Atletik Bilbaom.

Stefan Savić odigrao je svih 90 minuta u tandemu sa Godinom.

Гранада - Атлетико 0:1. Обзор матча. Чемпионат Испании 2016/17. 27 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Sevilja je remijem u duelu sa Leganjesom 1:1 na svom terenu definitivno izgubila korak za Barselonom i Realom.

Gol Stevana Jovetića, treći u šampionatu, a četvrti u dresu tima iz Andaluzije, nije bio dovoljan za pobjedu.

Alaves je protiv Malage pokazao koliko je neugodna ekipa i odnio tri boda sa "Rosalede", golom Mendesa u posljednjim trenucima meča.

Malagi je to bio četvrti vezani poraz, ali je daleko od opasne zone.

Fudbalere Sporting Hihona pet minuta je dijelilo do pobjede na "Mestalji" i bodova koje bi im dale nadu za opstanak.

Gosti su vodili protiv Valensije, golom hrvatskog napadača Duja Čopa, ali je Munir el Hadadi u finišu meča dobio bod Valensiji.

Domaćin je bio bliži pobjedi, napadao tokom cijelog meča, a Dani Pareho u 54. minutu promašio penal.

Валенсия - Спортинг Хихон 1:1. Обзор матча. Ла Лига 2016/17. 27 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Hihon je ostao u zoni ispadanja, na pretposljednjem mjestu sa šest bodova manje i utakmicom više od Deportiva, koji je posljednji iznad crte.

Karlos 71. - Fedal 39, Mendes 90+1,

Nedjelja: Real Sosijedad - Atletik Bilbao, Deportivo - Barselona, Selta - Viljareal, Real Madrid - Betis. Ponedjeljak: Osasuna - Eibar. Petak: Espanjol - Las Palmas 4:3