Pratite najnovije vijesti sa Evropskog prvenstva

22:57h

Sjutrašnji program počinje u 15 sati duelom Engleske i Hrvatske.

Engleska - Hrvatska
22:52h

Kraj meča na "Gasprom areni" - Belgija je na krilima dvostrukog strijelca Lukakua savladala Rusiju 3:0.

Opširnije ovdje.

Izmjena: 22:56h
22:48h

Gotovo je sve u Sankt Peterburgu - opet Lukaku, sada je 3:0 za Belgiju protiv Rusije.

To je 62. pogodak Lukakua za nacionalni tim. Kako je zatresao mrežu pogledajte ovdje.

22:31h

Belgija kontroliše stvari na terenu, vodi 2:0 i grabi ka pobjedi na startu Eura

22:05h

Počelo je drugo poluvrijeme: Belgija - Rusija 2:0.

21:49h

Belgija ima dva gola prednosti protiv Rusije na poluvremenu - 2:0, strijelci su bili Lukaku i Menije.

Potpuna kontrola "đavola" i nemoć "zbornaje" u prvih 45 minuta u Sankt Peterburgu.

21:34h

Belgijanci vode 2:0 protiv Rusije - nakon loše reakcije odbrane "zbornaje" pogodio je Menije, koji je prije nekoliko minuta zamijenio povrijeđenog Kastanja.

Pogodak pogledajte ovdje.

21:31h

Finska je pobijedila Dansku u Kopenhagenu - 1:0, presudio je gol Pohjanpala u 60. minutu.

Danci očigledno nisu mogli da se oporave od šoka i situacije sa Kristijanom Eriksen, mada su propustili veliku šansu dođu do remija.

Golman Finaca je, naime, odbranio penal Hejbjergu.

Izmjena: 21:35h
21:11h

Belgija vodi u Sankt Peterburgu protiv Rusije već nakon desetak minuta - 1:0.

Pogodio je Lukaku, koji je posvetio gol Eriksenu, saigraču iz Intera:

"Kris, volim te", rekao je Belgijanac u kameru.

21:10h

Danska je propustila veliku šansu da izjednači protiv Finske - penal je promašio Hejbjerg.