Valensija slavila protiv Grande, Alaves siguran protiv Valjadolida

806 pregleda 0 komentar(a)
Slavlje igrača Alaves nakon jednog od golova, Foto: Laliga
Ažurirano: 09.11.2019. 19:29h

Sa tri boda protiv Granade (2:0), Valensija je dostigla današnjeg rivala na diobi šestog mjesta Primere, sa po 20 bodova.

Valensija je povela u 74. minutu golom Danijela Vasa, a konačan rezultat postavio je Feran Tores golom u sedmom minutu nadoknade vremena.

Granada je pretrpjela treći uzastopni poraz, ukupno peti u prvenstvu, dok je Valensija upisala drugu uzastopnu pobjedu.

Alaves je na svom terenu pobijedio Valjadolid sa 3:0. Golove za Alaves postigli su Hoselu u 26, Tomas Pina u 32. i Lukas Peres u 75. minutu iz penala.

Alaves je upisao četvrtu pobjedu od početka šampionata i trenutno je 15. na tabeli sa 15 bodova, dok je Valjadolid 13. sa dva boda više.

Fudbaleri Alavesa u narednom kolu Primere gostuju Eibaru, a Valjadolid dočekuje Sevilju.