Dobili ih 9:0 u gostima, pa izgubili kod kuće - "sveci" šokirali Lester, ubjedljivi Junajted i Čelsi

2134 pregleda 0 komentar(a)
Redmond iz Sautemptona u duelu sa Pratom iz Lestera, Foto: AP

Lester je 25. oktobra u gostima pobijedio Sautempton nevjerovatnim rezultatom - 9:0, a dva i po mjeseca kasnije izgubio od istog rivala na svom terenu 2:1.

Kada je Denis Prat doveo domaćina u vođstvo, već u 14. minutu izgledalo je da Lester ide ka novoj pobjedi.

Ali, Sautempton se nakon lošeg starta sezone stabilizovao, igra sve bolje i sigurnije. Armstrong je izjednačio u finišu poluvremena, a Dani Ings u 82. minutu donio veliki preokret.

Evans je u posljednjem minutu pogodio za 2:2, ali je VAR poništio gol Evansa.

Mančester junajted je odigrao najbolju utakmicu u sezoni i deklasirao Norič 4:0.

Markus Rašford je postigao prva dva gola, Entoni Marsijal treći, a konačan rezultat postavio je Mejson Grinvud.

I Čelsi je bio ubjedljiv - 3:0 protiv Barnlija, golovima Žoržinja iz penala, Tejmija Abrahama i Kaluma Hadsona-Odojia.

Everton je ostvario novu pobjedu pod vođstvom Karla Anćelotija, a Brajtonu je presudio Rišarlison (1:0).

Njukasl je iznenadio Volvse u gostima (1:1).