Erik Pulgar iz penala odgovorio na novi gol Anta Rebića
1771 pregleda 0 komentar(a)
Rebić pogađa na "Frankiju", Foto: Flashscore.com
Ažurirano: 22.02.2020. 22:55h

Milan je propustio veliku šansu u Firenci, prokockao je pobjedu kojom bi zagazio u zonu plasmana u Ligu Evrope.

Bilo je 1:1 u utakmici za kojom će "rosoneri" dugo žaliti, jer su vodili, imali i igrača preko pola sata.

Zlatanu Ibrahimoviću je u prvom poluvremenu diskutabilno poništen gol nakon što je navodno igrao rukom, a Milan je došao na svoje u 56. minutu kada je Ante Rebić nastavio golgetersku seriju i pogodio poslije velike greške Martina Kaseresa.

Samo nekoliko minuta kasnije Dalbert je dobio crveni karton zbog faula nad Ibrahimovićem, činilo se da "viola" i neće imati snage da s desetoricom parira protivniku.

Ali, Milan je od tog trenutka stao, Fiorentina krenula na sve ili ništa i isplatilo se - remi joj je donio Erik Pulgar iz penala.

Čileanac je pogodio u 85. minutu sa bijele tačke pošto je Alesio Romanjoli skrivio jedanaesterac nad bivšim saigračem - Patrikom Kutroneom.

Nakon izjednačenja Fiorentina imala zicer - do pogotka nije mogao Kaseres, a onda u istoj akciji ni Dušan Vlahović.