Jovetić igrao deset minuta: Monako sa devet igrača ponovo poražen

3872 pregleda 0 komentar(a)
Želson Martinš dobija crveni karton, Foto: AP
Ažurirano: 01.02.2020. 22:00h

Monako je doživio još jedan poraz u prvenstvu, treći zaredom, Robert Moreno nije pokrenuo ekipu - Nim je pobijedio "kneževe" na svom terenu 3:1, u meču u kome je Stevan Jovetić igrao posljednjih desetak minuta.

Za poraz Monaka ovoga puta ima "opravdanja" - od 32. minuta gosti su imali dva igrača manje.

Bakajoko je dobio crveni karton zbog grubog faula, a nakon asistencije VAR-a, dok je Želson Martinš isključen jer je odgurnuo sudiju.

U tom trenutku rezultat je bio 1:1. Ben Jeder je doveo Monako u vođstvo, a Migel izjednačio.

Oslabljeni gosti nisu izdržali, pa je Nim preko Filipotoa i Martinesa u nastavku osigurao pobjedu.

Jovetić je u 80. minutu zamijenio Ben Jedera, imao dva pokušaja, od kojih je jedan bio veoma opasan - pokušao je da lobuje golmana sa 17-18 metara, a lopta prošla zamalo preko prečke.

Monako je tek 13. na tabeli nakon 22 kola, sa 29 bodova.