Kakav povratak Lacija - od 0:3 do 3:3 za 25 minuta, Milik strijelac nakon 188 dana

Atalanta imala sve na "Olimpiku", na kraju morala da se pomiri sa remijem
2221 pregleda 0 komentar(a)
Lacio se spasao već viđenog poraza, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 19.10.2019. 19:57h

Atalanta je plesala skoro 70 minuta u Rimu, vodila čak 3:0, ali ni to joj nije bilo dovoljno da slomi i pobijedi Lacio.

Nakon 37 minuta "bergamaski" su imali tri gola prednosti, a domaćin je u drugom poluvremenu ponosno jurio i stigao minus - dva gola, oba iz penala, postigao je Ćiro Imobile, a pogodio je i Hoakin Korea, pa je Lacio izbjegao već viđen poraz na "Olimpiku" - 3:3.

Sve pogotke "nebesko-plavi" su dali od 69. do 92. minuta.

Atalanta, za koju su strijelci bili dva puta Luis Murijel i Alehandro Gomes, tako je propustila priliku da pobijedi četvrti put zaredom i makar do večeras bude na prvom mjestu na tabeli Serije A.

Lacio je, s druge strane, remiziao drugi put zaredom, ali ovaj bod nakon svega viđenog vrijedi kao tri...

U domaćem timu je crnogorski reprezentativac Adam Marušić zamijenjen na poluvremenu.

Napoli je bio bolji od Verone 2:0 golovima Arkadijuša Milika za peti trijumf u šampionatu u kojem ima i remi i dva poraza.

Poljak je tako pogodio u prvenstvu prvi put još od aprila kada je bio strijelac protiv Kjeva. Od tada je prošlo 188 dana...