Spektakl u Italiji: Kaljari od 1:3 do 4:3, sjajan fudbal igra se na Sardiniji ove sezone

Fudbaleri Kaljarija ponovo izbili na četvrto mjesto koje vodi u Ligu šampiona naredne godine
3158 pregleda 0 komentar(a)
Fudbaleri Kaljarija (arhiva), Foto: BETA-AP
Ažurirano: 03.12.2019. 00:13h

Spektakl na Sardiniji - fudbaleri Kaljarija savladali su večeras nakon velikog preokreta Sampdoriju (4:3) u 14. kolu Serije A i ponovo izbili na četvrto mjesto koje vodi u Ligu šampiona naredne godine.

Fantastičan meč viđen je na "Sardinija Areni" - Kaljari je gubio 0:2 i 1:3, a zatim u periodu od 74. do 96. minuta postigao tri gola za veliko slavlje domaćih navijača.

Golovima Kvaljarele u 38. sa penala i Ramiresa u 52. minutu Sampdorija je vodila 2:0. Vođstvo gostiju smanjio je Naingolan u 69. minutu, da bi samo minut kasnije Kvaljarela drugim golom na meču ponovo donio dva gola prednosti svojoj ekipi.

Tada se tim Rolanda Marana trgnuo - na scenu je stupio Žoao Pedro i golovima u 74. i 76. minutu donio izjednačenje.

Djelovalo je da će remi biti konačan rezultat, ali tako nije mislio rezervista Ćeri, koji je u 96. minutu matirao Audera za erupciju na stadionu.

Na Sardiniji se igra sjajan fudbal ove sezone.