Mario Gomez baš nema sreće: Za 180 minuta postigao šest golova, VAR mu pet poništio

Štutgart je sinoć poslije preokreta bio bolji od Nirnberga (3:1), upisao tri bitna boda u borbi za povratak u Bundesligu, a Gomez se ponovo našao na meti VAR-a
1872 pregleda 0 komentar(a)
Gomez na meču sa Sandhauzenom, Foto: Twitter, Twitter

Prije desetak dana Mario Gomez bio je u centru pažnje kada mu je VAR na jednoj utakmici poništio tri gola.

Sada se bivši njemački reprezentativac našao u sličnoj situaciji.

Štutgart je sinoć poslije preokreta bio bolji od Nirnberga (3:1), upisao tri bitna boda u borbi za povratak u Bundesligu, a Gomez se ponovo našao na meti VAR-a. Nakon konsultacija sa sudijama iz sobe, glavni arbitar je napadaču "švaba" poništio dva gola.

Ipak, to nije obeshrabrilo Njemca, koji je još jednom zatresao mrežu i taj njegov pogodak konačno je priznat.

Računajući i prethodni meč sa Sandhauzenom, Mario Gomez je 180 minuta postigao šest golova, od kojih je pet poništeno. Nevjerovatan podatak.