Milan slavi Rebića: Hrvat u 93. minutu donio pobjedu "rosonerima" na "San Siru" nakon dva i po mjeseca

3455 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 19.01.2020. 14:29h

Ante Rebić je konačno dočekao ovacije na "San Siru" - golom hrvatskog napadača, drugim na meču, Milan je u 93. minutu savladao Udineze 3:2 i ostvario prvu pobjedu na svom terenu u Seriji A, još od 31. oktobra.

Rebić je efektnim udarcem sa ivice šesnaesterca u donji lijevi ugao spriječio još jedan kiks "rosonera", koji su vezali dvije pobjede u prvenstvu.

Gosti su u šestom minutu poveli, preko Jensa Strigera Larsena, koji je iskoristio nepotrebno istrčavanje Donarume, i najavili da su spremni da iznenade.

Izjednačio je Rebić početkom drugog poluvremena, a Udineze potom imao mnogo šansi da zaključi meč.

Donaruma se više puta iskupio za kiks i ostavio svoj tim u igri.

Milan je kaznio rivala u 71. minutu, pogotkom Tea Ernandesa, ali je pravda zadovoljena pet minuta prije kraja, kada je Kevin Lazanja efektnim udarcem glavom donio izjednačenje 2:2.

Izgledalo je da gosti odnose bod, ali je Rebić u posljednji čas izazvao erupciju na tribinama...