Naša selekcija prekinula niz od tri poraza
1703 pregleda 0 komentar(a)
Miloš Drinčić, Foto: Savo Prelević
Ažurirano: 14.11.2019. 21:38h

Mlada fudbalska reprezentacija je prekinula niz od tri poraza u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

Izabranici Miodraga Vukotića su remizirali bez golova u Haifi protiv Izraela, pa nakon šest kola imaju četiri boda na tabeli grupe 6.

Izraelcima je pripalo prvo poluvrijeme u Haifi, pogotovo posljednjih desetak minuta kada su imali tri velike šanse, a naš tim je reagovao u drugom.

I imao zicer koji je olako prokockao Ilija Vukotić u 64. minutu.

Tada je akciju počeo Nikola Krstović, dodao do prezimenjaka Srđana, koji je odlično odigrao povratnu loptu do Vukotića. Vezista Benfike je, međutim, sa 11 metara šutirao pored gola...

Crna Gora 18. novembra u Podgorici igra prijateljski meč sa Poljskom, a kvalifikacije nastavlja u martu naredne godine kada gostuje Farskim Ostrvima.

U istoj grupi, Španija je opravdala ulogu favorita u duelu sa Sjevernom Makedonijom (3:0).

IZRAEL - CRNA GORA 0:0

Haifa - Stadion „Sami Ofer”. Sudija: Ivan Grifit (Vels).

Izrael: Cur, Koen, Arad, Šlomo, Gurfinkel, Lako, Dasa (88. Gruper), Josefi (68. Malede), Abu Fani (78. Tomer), Baribo (78. Kanan), Almog (78. Karzev).

Crna Gora: Đukić, Obradović, Milić, Drinčić, Roganović, Eraković (46. S. Krstović), Marković (54. Terzić), Sekulić (67. Skenderović), Vukotić (66. Miličković), Stijepović (90+3. Grubač), N. Krstović.