Monako ukazao čast Stevanu Jovetiću: Sa kapitenskom trakom u startnoj postavi

11068 pregleda 5 komentar(a)
Jovetić pred meč sa Sen Priveom, Foto: Monaco
Ažurirano: 20.01.2020. 22:49h

Prvi put od 13. aprila prošle godine, Stevan Jovetić se našao u startnoj postavi Monaka.

Jovetić je bio u prvih 11 na meču sa niželigašem Sen Priveom u 1/16 finala Kupa Francuske.

Ovu utakmicu crnogorski reprezentativac će posebno pamtiti, jer će prvi put u karijeri biti kapiten Monaka.

Sa kapitenskom trakom na ruci i desetkom na leđima, 30-godišnji napadač igrao je 78. minuta.

Monako je bez problema prošao u osminu finala, pobjedom 3:1 (dva gola Keite Baldea, jedan Visama Ben Jedera).

"Kneževe" u narednoj rundi čeka duel sa Sent Etjenom.

Jovetić se sredinom decembra vratio na teren, nakon oporavka od teške povrede koljena i operacije prednjih ukrštenih ligamenata.

Od tada do večeras je odigrao desetak minuta protiv PSŽ-a u prvenstvu i Remsa u Kupu, te pola sata u duelu sa Lilom u Liga kupu Francuske.