Napolijev korak unazad: Leće osvojio tri boda na "San Paolu"

Napolitanci prekinuli mini seriju od dva trijumfa
1598 pregleda 0 komentar(a)
Leće iznenadio u Napulju, Foto: Flashscore.com
Ažurirano: 09.02.2020. 17:19h

Kada je konačno izgledalo da je Napoli uhvatio dobar ritam u prvenstvu usliijedilo je novo razočaranje - Leće je slavio u Napulju (3:2) i prekinuo mini seriju "azura" od dvije pobjede.

Lapadula je u prvom poluvremenu najavio iznenađenje, a onda je početkom drugog dijela poravnao Milik i vratio sve na početak.

Opet Lapadula, pa onda i Mankozu iz slobodnog udarca, učinili su da gosti dođu do 3:1 desetak minuta prije kraja, a poraz tima Đenara Gatuza je u finišu smanjio Kaljehon.

Leće je ovim trijumfom ostao iznad zone ispadanja i sačuvao tri boda prednosti u odnosu na Đenovu, koja je na "Marasiju" golom Pandeva bila bolja od Kaljarija.

Udineze je u sudijskoj nadoknadi (strijelac De Paul) izbjegao poraz u Breš - 1:1, dok je Sasuolo ranije danas slavio na gostovanju SPAL-u (2:1).