Selta otela dva boda Realu

Kada se pomislilo da će Real vezati petu pobjedu u Primeri, šok - Denis Suares je sjajno pronašao Santija Minu, koji je u 85. minutu donio veliki bod Selti u borbi za opstanak
2526 pregleda 0 komentar(a)
Serhio Ramos na večerašnjoj utakmici, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 16.02.2020. 23:06h

Real Madrid nije uspio da vrati tri boda prednosti nad Barselonom, jer je remizirao sa Seltom (2:2).

Gosti iz Viga su bili bolji u 1. poluvremenu, poveli golom Fjodora Smolova u 7. minutu, a u 44. je Tibo Kurtoa sjajno odbranio šut Džozefa Aidua.

U nastavku je Real dominirao - prvo je nakon pregleda VAR-a poništen gol Serhija Ramosa, potom je u 52. minutu izjednačio Toni Kros, da bi u 65. Ramos preokrenuo iz penala.

I kada se pomislilo da će Real vezati petu pobjedu u Primeri, šok - Denis Suares je sjajno pronašao Santija Minu, koji je u 85. minutu donio veliki bod Selti u borbi za opstanak.