Aguero 34, 38 (penal), Sterling 58, 64, 69 - Malinovskij (penal) 27.
Konopljanka 16, Dodo 75 - Olmo 25, Oršić (penal) 60.
Juventus - Lokomotiva 2:1
Dibala 77, 79 - Al. Mirančuk 30.
Atletiko Madrid - Bajer 1:0
Morata 78.

Sigurne pobjede Totenhema, Pari Sen Žermena i Mančester sitija obilježili su treće kolo Lige šampiona.

Sparsi su deklasirali Crvenu zvezdu 5:0, uz po dva gola Kejna i Sona (upisao se i Lamela), pa je Maurisio Poketino dobio ono što je želio - reakciju svoje ekipe u velikoj krizi.

U istoj grupi, Bajern je slavio u Pireju protiv Olimpijakosa. Robert Levandovski je bio dvostruki strijelac (3:2) i sada je peti strijelac u istoriji Lige šampiona sa 58 pogodaka. Ispred njega su samo Kristijano Ronaldo, Lionel Mesi, Raul Gonsales i Karim Benzema.

Poljak je iza sebe ostavio Ruda van Nistelroja (56)...

Rahim Sterling je upisao het-trik u sigurnom trijumfu Mančester sitija nad Atalantom (5:1), dok je isti učinak imao Kilijan Mbape na gostovanju PSŽ-a protiv Klub Briža (5:0).

Juve je gubio do desetak minuta prije kraja od Lokomotive u Torinu, ali mu to nije predstavljalo problem, jer je Paulo Dibala pogocima u 77. i 79. donio tri bitna boda "staroj dami".

Završene su sve utakmice.
Het-trik Mbapea - 5:0 za PSŽ protiv Briža.
Drugi gol Mbapea za sigurnih 4:0 - PSŽ osvaja nova tri boda.
Opet Dibala, Juve je već na 2:1 protiv Moskovljana.
Olimpijakos je smanjio protiv Bajerna - 2:3.
Juve je izjednačio protiv Lokomotive - strijelac je Dibala.
Sterling je osmi engleski fudbaler koji je u Ligi šampiona upisao het-trik.
Bajern grabi ka trijumfu u Pireju. Toliso je donio plus dva - 3:1.
Petarda u sjevernom Londonu - Totenhem je na 5:0 protiv Zvezde, drugi pogodak Kejna.
Real je mogao da riješi sve u Istanbulu, ali se Azar obrukao...
Het-trik Sterlinga za samo desetak minuta - 5:1 vodi Siti.
Siti vodi 4:1, a PSŽ 3:0 - sigurna igra favorita.
PSŽ je na 2:0 protiv Briža nakon pogotka Mbapea.
Preokret u Pireju - Bajern sada ima 2:1 protiv Olimpijakosa. Opet Levandovski...
Siti vodi 3:1 protiv Atalante, strijelac je Sterling.
Lamela je rutinski pogodio mrežu Borjana - Totenhem vodi 4:0 protiv Zvezde.
Nastavljene su utakmice.
Završena su poluvremena.
Zvezda je na koljenima u Londonu - Totenhem vodi 3:0. Opet se upisao Son.
Problemi s povredama za Siti se nastavljaju. Pred meč je stradalo koljeno Zinčenku, a sada je zamijenjen Rodri zbog bola u mišiću.
Opet Aguera, sada iz penala - Siti vodi 2:1 protiv Atalante.
Sada je 1:1 i u Mančesteru u duelu Sitija i Atalante. Domaćin se vraća u igru golom Aguera.
Bajern je izjednačio protiv Olimpijakosa preko Levandovskog - 1:1.
Iznenađenje i u Torinu - Lokomotiva golom Alekseja Mirančuka vodi protiv Juventusa.
Atalanta vodi protiv Sitija u Mančesteru, iz penala je pogodio Malinovskij.
Bajern gubi u Pireju. Gol El Arabija lansirao je Olimpijakos.
Poveo je i Real u Istanbulu protiv Galatasaraja. Strijelac je Kros.
Son je pogodio, Totenhem vodi 2:0 protiv Zvezde.
Totenhem - Crvena zvezda 1:0, pogodio je Kejn.
Prvi gol pao je u Belgiji - PSŽ vodi protiv Briža. Strijelac je Ikardi.
Počele su sve utakmice koje su na programu od 21 sat.
Atletiko je u prvom meču grupe D savladao Bajer 1:0 golom Morate u 78. minutu, dok je zagrebački Dinamo u grupi C remizirao protiv Šahtjora u Harkovu - bilo je 2:2.