Budućnost u posljednjem napadu do pobjede nad Larvikom

ŽRK Budućnost, Foto: Boris Pejović
Ažurirano: 17.11.2018. 19:28h

Rukometašice Budućnosti pobjedom su završile prvu fazu Lige šampiona.

U meču bez rezultatskog značaja savladale su Larvik u Morači - 26:25.

Budućnost je ranije obezbijedila plasman u Glavnu rundu, u koju će prenijeti šest bodova, zbog pobjeda nad Odenzeom i Mecom.

U narednoj rundi igraće sa Rostovom, Brestom i Kopenhagenom.

U večerašnjem meču, Larvik je vodio na poluvremenu 16:13, da bi djevojke Dragana Adžića u nastavku preokrenule, došle do 23:19 i izgledalo je da će, ipak, rutinski privesti meč kraju.

Finiš je bio neizvjestan, gošće su prišle na 25:24, a 30 sekundi prije kraja i izjednačile...

U posljednjem napadu Ema Ramusović je iznudila sedmerac, a Kristina Laslo pogodila za pobjedu.

"Ušle smo opuštenije u utakmicu, vjerovatno zbog toga što smo imale obezbijeđen plasman u drugi krug. U drugom dijelu smo odigrale bolje u odbrani, stvarali smo dobre pozicije u napadu. Važna je pobjeda, a i neke mlađe djevojke su osjetile atmosferu igranja u Ligi šampiona", rekla je Anđela Bulatović.