Vest Hem i Lion ne griješe, Napoli u finišu srušio Legiju

"Azuri" u posljednjih 15 minuta pronašli lijek za Poljake

3965 pregleda 0 komentar(a)

Vest Hem je odmah nakon žrijeba bio favorit grupe H Lige Evrope i tu ulogu je opravdao i u trećem kolu.

"Čekićari" su stigli do nove pobjede, imaju maksimalnih devet bodova nakon što su u Londonu lako izašli na kraj sa Genkom.

Doson je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena otvorio Belgijance, a u nastavku su siguran trijumf donijeli Diop i Boven.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Vest Hem grabi ka nokaut fazi, a preostale tri ekipe su na tri boda - velika borba čeka Dinamo iz Zagreba, Genk i bečki Rapid.

Uz tim Dejvida Mojesa jedini tim sa maksimalnim učinkom je Lion u grupi A - "lavovi" su pobijedili Slaviju u Pragu 4:3.

U istoj grupi, Rendžers je na "Ajbroksu" savladao Brondbi - 2:0.

Napokon se radovao Napoli - u Napulju je pala Legija iz Varšave (3:0).

Opet su se "azuri" mučili (nakon remija u Lesteru i poraza kod kuće od moskovskog Spartaka) i do trijumfa došli tek u finišu.

Insinje u 76, pa Osimen u 80. i Politano u sudijskoj nadoknadi su donijeli tri boda...

Monako je osvojio Ajndhoven protiv PSV-a (2:1) i preuzeo kontrolu u grupi B, u kojoj je Sosijedad slavio u Gracu protiv LASK-a (1:0).

A Galatarasaj je lider grupe E nakon što je u Moskvi pobijedio Lokomotivu - 1:0, golom Akturkoglua.