"Viola" eliminisala Atalantu golom srpskog štopera u 93. minutu

6655 pregleda 1 komentar(a)

Poznat je treći polufinalista Kupa Italije.

Nakon što su međusobni duel zakazali Milan i Inter, sada je među četiri najbolja Fiorentina.

"Viola" je eliminisala Atalantu u Bergamu - slavila je 3:2, junak je bio Nikola Milenković.

Srpski defanzivac je ušao u igru desetak minuta prije kraja nakon što je njegov tim ostao sa igračem manje i izmjena je bila kapitalna.

U 93. minutu je sa ivice kaznenog prostora zatresao mrežu "boginje" za veliko slavlje gostiju iz Toskane.

Prije toga, Fiorentina je vodila preko Kšištofa Pjonteka iz penala, a Atalanta preokrenula evrogolom Davidea Zapakoste i pogotkom Žeremija Boge.

Pjontek je potom vratio goste u igru - prikucao je loptu u mrežu nakon što mu je jedanaesterac odbranio Huan Muso.

Atalanta je imala i šanse i igrača više, sve je mirisalo na produžetke, a onda je Milenković zaledio navijače u gradu na sjeveru Italije.