Avoniji i Henderson donijeli pobjedu Notingemu protiv Vest Hema

Jedini gol postigao je Taivo Avoniji, Henderson odbranio penal - 1:0

4196 pregleda 0 komentar(a)

Nakon 23 godine navijači Notingem Foresta su dočekali da na "Siti graundu" gledaju utakmicu Premijer lige.

A prvi meč nakon više od dvije decenije nije mogao da bude bolji - Notingem je savladao Vest Hem (1:0) i ostvario prvu pobjedu ove sezone.

Heroj "šumara" je novajlija Taivo Avoniji, koji je u drugom minutu sudijske nadoknade prvog dijela postigao gol. Odbrana "čekićara" je loše reagovala u ovoj situaciji.

Heroj Notingema je i golman Din Henderson.

Nakon što je Fornals na startu drugog dijela pogodio prečku, Henderson je zaustavio udarac Součeka, a onda u 65. minutu odbranio i penal Rajsu.

Vest Hem je do kraja meča imao još šansi, najbolju Benrahma koji je pogodio prečku.

Na drugoj strani domaći su pokušali preko Džonsona koji je i postigao gol, ali je taj pogodak poništen zbog ofsajda.