Dečić izgubio od Baltike, evrogol Božovića

Tuzani poraženi 3:1 u prvom pripremnom meču u Antaliji

3406 pregleda 1 komentar(a)
Postava Dečića uoči meča sa Baltikom, Foto: FK Dečić

Dečić je izgubio 3:1 od ruskog drugoligaša Baltike u prvom test-meču na pripremama u Antaliji.

Lider ruskog drugoligaškog takmičenja, kojeg je sa kapitenskom trakom predvodio nekadašnji crnogorski reprezentativac, 39-godišnji Mladen Kašćelan, poveo je u 11. minutu golom Pucka.

Izjednačenje Tuzanima donio je Draško Božović, čim je počelo drugo poluvrijeme, fenomenalnim pogotkom iz slobodnog udarca.

Musaev je u 68. minutu donio Rusima novo vođstvo, a trijumf Baltike potvrdio je Gadegol u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

Za Dečić su počeli Velimirović, Drešaj, Tući, Ćuković, Ljuljđuraj, Bajović, Stanišić, Božović, Jovanović, Marušić i Cmiljanić, dok su šansu u drugom poluvremenu dobili Đoković, Pešukić, Ujkaj, Šofranac, Muratović, Božanović, Lekić, Vucaj, Zorić, Vušurović, Camaj, Adžović i Nikpreljaj.