Roma iz dva prekida riješila meč sa Empolijem, Sasuolo s igračem više bolji od Atalante (VIDEO)

Dvije asistencije Paula Dibale i rutinska pobjeda "vučice"

8604 pregleda 0 komentar(a)
Ažurirano: 04.02.2023. 22:40h

Dva prekida na startu meča, u 2. i 6. minutu, donijela su Romi sigurnu pobjedu nad Empolijem u 21. kolu Serije A.

Tim Žozea Murinja je slavio 2:0, pa će nedjeljne utakmice konkurenata dočekati sa diobe drugog mjesta.

"Vučica" ima 40 bodova, koliko i Inter, nakon što su joj trijumf omogućili Rodžer Ibanjez i Tami Ejbraham.

Obojica su bili strijelci glavom, oba puta je asistent bio Paulo Dibala.

Moglo je da bude i ubjedljivije, čuda je na golu Empolija činio Giljermo Vikario.

Seriju dobrih rezultata u prvenstvu je prekinula Atalanta koja je poražena u Emilija Romanji od Sasuola (1:0).

"Neroverdi" su petardu protiv Milana u prošlom kolu sada potvrdili dominacijom u duelu sa "boginjom" u kojoj je gol odluke postigao fantastični francuski vezista Arman Lorijente, strijelac u 54. minutu.

Atalanta je od 30. minuta imala igrača manje nakon što je isključen Joakim Maele, a u sudijskoj nadoknadi je crveni karton dobio i Luis Murijel.