Kiks Reala protiv Majorke, Rajković odbranio penal Asensiju

Majorka - Real 1:0, drugi poraz Reala u La Ligi na posljednjih pet mečeva

4100 pregleda 0 komentar(a)
Radost igrača Majorke, Foto: Reuters

Aktuelni šampioni La Lige, fudbaleri Reala, pretrpjeli su drugi poraz na posljednjih pet mečeva u domaćem šampionatu - Madriđani su danas izgubili u gostima od Majorke 1:0.

Real u lošem raspoloženju putuje na Svjetsko klupsko prvenstvo, gdje ga u srijedu (20) očekuje utakmica sa Al Ahlijem.

Nisu Madriđani danas birljirali, meč su završili sa samo jednim udarcem u okvir gola, pa Barselona večeras ima priliku da pobjegne na osam bodova prednosti. "Blaugrana" dočekuje Sevilju.

Jedini pogdak postignut je u 13. minutu - nakon udarca Murićija lopta je udarila Naća Fernandesa i završila u mreži.

Real je bio blijed, ali je imao dobru priliku za izjednačenje. U 59. minutu je dosuđen penal za goste, ali je golman Majorke Predrag Rajković odbranio udarac Asensiju. Prethodno je srpski golman u šesnaestercu oborio Vinisijusa.