Aguero i De Brujne pogađali za prvi poraz Šefilda u gostima

Mančester siti je pogodio iz prvog udarca u gol, preko Aguera kojem ni mreža Šefild junajteda nije ostala netaknutom
1328 pregleda 0 komentar(a)
Aguero
Aguero
Ažurirano: 29.12.2019. 20:58h

Mančester siti se oporavio od šokantnbog poraza od Vulverhmptona u prošlom kolu, u kojem su "građani" imali dva gola prednasti u drugom poluvremenu.

Izabranici Pepa Gvardiole savladali su Šefild junajted 2:0, koji je pokazao zašto mu je to prvi poraz u gostima u sezoni - Lis Muse je u 29. minutu postigao gol, ali je VAR bio na strani domaće ekipe i to za centimetar. Toliko je Muse bio u ofsajdu!

Građani su poveli iz prvog udarca u gol, a strijelac u 53. minutu je bio Argentinac Kun Aguero.

Aguero je broj klubova kojima je dao gol podigao na 32, samo mu je mreža Boltona ostala nenačeta.

Imao je potom Siti i sviran penal li je VAR pokazao da igra rukom nije bila za najstrožiju kaznu.

Konačan rezultat postavio je Kevin de Brujne u 82. minutu.

Siti je na trećem mjestu sa 41 boda, bod iza Lestera i čak 14 manje od lidera Liverpula, koji uz to ima i meč manje do pratilaca.

Šefild junajted je prekinuo niz od četiri utakmice u kojima je sovojio 10 bodova, ali je 8. sa 29 bodova, 11 više do zone ispadanja.