Asistencija i poništeni gol Jovetića u pobjedi Sevilje nad Granadom

U prvom meču 33. kola španske Primere, Sevilja je na svom terenu pobijedila Granadu 2:0. Stevan Jovetić je asistirao Brazilcu Ganzu za prvi gol Andalužana.
Stevan Jovetić, Foto: Sevillafc.es
Ažurirano: 21.04.2017. 21:04h

Sevilja i Granada na "Sančez Pichuanu" otvorili su 33. kolo španske Primere.

A njihov meč otvorili su Stevan Jovetić i Ganzo - u 3. minutu kapiten crnogorske reprezentacije je prošao po desnoj strani i dodao loptu brazilskom napadaču, koji je zatresao mrežu gostiju.

Bila je to peta asistencija u sezoni Jovetića, koji je postigao četiri gola.

Imao bi ih na kontu i pet, da mu sudije, čini se neopravdano, nisu poništile pogodak u 10. minutu zbog navodnog ofsajda.

U 46. minutu, Ganzo je proslavio još jedan gol i ujedno postavio konačan rezultat (2:0), a ovoga puta asistirao mu je Sarabija.Jovetić je duel završio u 81. minutu kada ga je zamijenio Ben Jeder...

Севилья - Гранада 2:0. Обзор матча. Чемпионат Испании 2016/17. 33 тур. от GOALTIME - ФУТБОЛЬНЫЕ ОБЗОРЫ на Rutube.

Nakon 19. pobjede u sezoni, Sevilja se izjednačila na trećem mjestu sa Atletikom iz Madrida (po 65 bodova).