Tim iz Bergama čuva treće mjesto na tabeli
2039 pregleda 0 komentar(a)
Sapata je postigao šesti gol u sezoni, Foto: Beta/AP
Ažurirano: 06.10.2019. 19:57h

Atalanta ne posustaje - djeluje da bi i ove sezone tim iz Bergama mogao da bude hit Serije A.

Tim Đanpjera Gasperinija je slavio i treći put zaredom, peti ukupno i čuva treće mjesto - sada je savladao Leće 3:1.

Duvan Sapata i Alehandro Gomes su u finišu prvog poluvremena donijeli dva gola prednosti domaćinu, a tri boda je osigurao Robin Gosens...

Atalanta je sada na 16 bodova i ima tri više od Napolija, koji je odigrao bez golova protiv Torina u gostima.

Čak četiri gola su viđena na "Dal'Ari" u duelu Bolonje i Lacija (2:2), i to svi u prvom poluvremenu.

Bolonja je dva puta vodila, Rimljani stizali, a onda su u 88. minutu promašili penal (Korea je pogodio prečku) i propustili šansu da preskoče Romu na tabeli.

Adam Marušić je u timu Lacija odigrao drugu utakmicu zaredom u prvenstvu - bio je na terenu 90 minuta.

Opet je kod kuće razočarala Roma i osvojila samo bod protiv Kaljarija - 1:1.

"Vučica" je, istina, povela u 89. minutu kada je pogodio Nikola Kalinić, ali je njegov gol poništen zbog faula nad Lukom Ćepitelijem.