Atletiko Madrid jedva slavio protiv Hetafea

Mario Mandžukić, Foto: Reuters
Ažurirano: 26.10.2014. 22:13h

Na gostovanju u predgrađu Madrida, četa Dijega Simeonea je slavila protiv Hetafea sa 1:0 golom Marija Mandžukića u 40. minutu.

Poslije prekidaa iz gužve se najbolje snašao napadač "kolćonerosa" i doveo goste u prednost.

U drugom dijelu utakmice tačnije u 56. minutu je defanzivac domaćih Aleksis zaradio crveni karton, pa je Atletiko do kraja održao prednost i osvojio 20. bod za diobu četvrtog mjesta sa Valensijom.

Sada se Atletiko približio na samo dva boda od prvog mjesta pošto je Barselona poražena u "el Klasiku" od Real Madrida koji ima 21 poen.

Nakon devet kola, na vrhu Primere uz Barselonu je Sevilja. Tim iz Andaluzije je savladao Viljareal sa 2:1, golovima Davida Suaresa u 88. i Karlosa Bake iz penala u 93. minutu.