Atletiku nije pomogla ni ofanzivna postava sa tri napadača u Valjadolidu
1037 pregleda 0 komentar(a)
Valjadolid
Valjadolid
Ažurirano: 06.10.2019. 18:23h

Atletiko Madridu neefikasnost predstavlja ogroman problem. Uzalud je Ćolo Simeone krenuo u utakmicu na gostovanju Valjadolidu sa tri napadača, golova nije bilo.

Čak je domaćin bio bliži pogotku, ali je Sandro Ramires promašio penal u 36. minutu.

Atletiko je bio bez šansi u prvom, u drugom je stvorio nekoliko šansi, ali Morata, Korea i drugovi nisu bili efikasni, pa su nakon gradskog derbija sa Realom, u drugoj uzastopnoj ligaškoj utakmici "kolćonerosi" završili utakmicu bez golova. Stefan Savić je komandovao odbranom Atletika u ovoj utakmici.

A Majorka je bila boja od Espanjola u podnevnom terminu 2:0. Hrvat Ante Budimir je bio strijelac u 37. a Salva Sevilja u 73. minutu.

Selta je u Vigu dobila Atletik 1:0, zahvaljujući klasi asistenta Santija Mine, a pogotovo lidera ekipe Jaga Aspasa u 74. minutu