Bajern konačno primio gol, nova šestica Borusije

Bajern Minhen, Foto: Reuters
Ažurirano: 17.09.2016. 18:46h

Bajern je primio gol, ali se velika serija tima Karla Anćelotija nastavlja.

Posljednja žrtva u nizu je Ingolštat, koji je poražen sa 3:1, ali ustaje mu utjeha da je jedina ekipa do sada u sezoni koja je Bavarcima zatresla mrežu.

Gosti su to uradili u 8. minutu preko Paragvajca Leskana, ali je već u 13. Levandovski izjednačio.

Alonso na početku nastavka, pa Rafinja u finišu donijeli su Bajernu novi trijumf...

U jakom ritmu je nastavila i Borusija iz Dortmunda i nakon šestice u Varšavi u Ligi šampiona sada na isti način ispratila i Darmštat.

Na "Signal Iduna parku" je bilo 6:0, a protivnika je načeo Kastro, koji je da postigao i četvrti gol. Pogađali su i Ramos, Pulišić, Rode i Mor.

Veliki trijumf je ostavio Lajpcig, koji je u gostima bio bolji od Hamburgera (4:0), pa dijeli drugo mjesto sa Kelnom.

Bajer je poražen u Frankfurtu sa 2:1, a penal za remi je propustio Havijer Ernandes u 88. minutu.