Bajern se ne zaustavlja

1 komentar(a)
Mario Mandžukić, Foto: Reuters
Ažurirano: 15.02.2013. 22:07h

Ne zaustavljaju se Bajern i Mario Mandžukić - ekipa Jupa Hajnkesa zabilježila je u Volfsburgu 18. pobjedu ove sezone (2:0), u meču u kojem je hrvatski napadač postigao 15. gol, pretekavši Kislinga i Levandovskog na vrhu liste strijelaca.

Mandžukićev gol protiv bivšeg kluba bio je definitivno najljepši ove sezone - Super Mario je pogodio “makazicama”, nakon centaršuta Švajnštajgera.

Golman Bajerna Nojer fantastičnom paradom je u nastavku izvukao slobodan udarac Dijega, prije nego što je rezervista Roben stavio tačku u sudijskoj nadoknadi.

Bajern sada ima čak 18 bodova više od drugoplasirane Borusije Dortmund, koja danas dočekuje Ajntraht iz Frankfurta.